ایمیل

کلمه عبور

نوع پنل


رمز عبور را فراموش کرده ام

اخبار سایت
> خرید سرور اچ پی در ماهان شبکه ایرانیان
تاریخ خبر : پنجشنبه 17 شهریور 1401
بازدید: 6646
کامپیوترهای موجود در هر شبکه ای به دو دسته تقسیم می شود. تعداد زیادی از کامپیوترهای متصل به شبکه مصرف کننده هستند و فقط از منابع شبکه استفاده می کنند. این دسته از کامپیوترها، سرویس گیرنده یا کلاینت نامیده می شوند و اکثر کامپیوترها، سرویس گیرنده هستند. دسته ای از کامپیوترها که به دیگر تجهیزات موجود در شبکه خدمات رسانی می کنند، سرور نامیده می شوند.
ادامه خبر ...
> خدمات غیر حضوری اینترنتی کافی نت باران بصورت آنلاین
تاریخ خبر : دوشنبه 6 خرداد 1398
بازدید: 566
خدمات غیر حضوری اینترنتی کافی نت باران بصورت آنلاینخدمات غیر حضوری به خدماتی اطلاق می شود که کاری یا عملی در جایی بدون حضور طرف مقابل انجام شود.خدمات غیر حضوری تلفنیخدماتی که بدون حضور فرد با تماس تلفن انجام می شود و نتیجه نهایی از طریق تلفن به افراد گزارش خواهد شد.خدماتی غیر حضوری آنلاینخدماتی که بدون حضور فرد با ارتباط از طریق اینترنت انجام می شود و نتیجه نهایی برای افراد از طریق اینترنت ارسال می شود.
ادامه خبر ...
> کسب درآمد از سامانه 7030 با خرید شارژ
تاریخ خبر : یکشنبه 22 مهر 1397
بازدید: 459
۷۰ درصد سودها برای شما ۷۰۳۰ سامانه فروش شارژ سیم کارت و بسته های اینترنت و سایر خدمات پرداخت ، ۷۰ درصد سود حاصل از خرید همه ی کسانی را که شما دعوت میکنید ، به شما اختصاص می دهد.
ادامه خبر ...
> جان باختن تعدادی از هموطنانمان را در زلزله اخیر استان های غربی کشور به پیش گاه مردم شریف ایران تسلیت
تاریخ خبر : شنبه 27 آبان 1396
بازدید: 557
جان باختن تعدادی از هموطنانمان را در زلزله اخیر استان های غربی کشور به پیش گاه مردم شریف ایران تسلیت باد
ادامه خبر ...
> ثبت قرارداد فروشندگی بین فروشندگان و سایت فایل بوکر
تاریخ خبر : شنبه 6 آبان 1396
بازدید: 563
قرارداد فروشندگی یک قرارداد تجاری است که فی مابین فروشندگان محترم با سایت فایل بوکر تنظیم میشود که فروشندگان باید با توجه به مفاد تنظیم شده در قرارداد آن را پر کنند و در طول مدت زمان تعیین شده به تمامی مفاد قرارداد عمل نمایند این قرارداد به خاطر احترام به حق نشر و معلفین عزیز و همچنین حمایت از محصولات آنها تهیه و تنظیم شده است ...
ادامه خبر ...
پشتیبانی از تمامی بانک ها-فایل بوکر

بالا