ایمیل

کلمه عبور

نوع پنل


رمز عبور را فراموش کرده ام

اخبار سایت
> خدمات آنلاین کافی نت باران
تاریخ خبر : شنبه 14 آبان 1401
بازدید: 534
خدمات آنلاین به خدماتی اطلاق می شود که در آن کارهای انجام شده بدون نیاز به حضور فرد متقاضی و بصورت دورکاری و غیرحضوری انجام می شود. این خدمات توسط کافی نت ها و خدمات کامپیوتری های سراسر دنیا انجام می شود. با توجه به پیشرفت تکنولوژی در حوزه اینترنت و متولد شدن انواع برنامه های پیام رسان در امر ارتباط انجام خدمات آنلاین بیشتر از گذشته رشد و نمو داشته است.
ادامه خبر ...
> خرید سرور اچ پی در ماهان شبکه ایرانیان
تاریخ خبر : پنجشنبه 17 شهریور 1401
بازدید: 7208
کامپیوترهای موجود در هر شبکه ای به دو دسته تقسیم می شود. تعداد زیادی از کامپیوترهای متصل به شبکه مصرف کننده هستند و فقط از منابع شبکه استفاده می کنند. این دسته از کامپیوترها، سرویس گیرنده یا کلاینت نامیده می شوند و اکثر کامپیوترها، سرویس گیرنده هستند. دسته ای از کامپیوترها که به دیگر تجهیزات موجود در شبکه خدمات رسانی می کنند، سرور نامیده می شوند.
ادامه خبر ...
> خدمات غیر حضوری اینترنتی کافی نت باران بصورت آنلاین
تاریخ خبر : دوشنبه 6 خرداد 1398
بازدید: 750
خدمات غیر حضوری اینترنتی کافی نت باران بصورت آنلاینخدمات غیر حضوری به خدماتی اطلاق می شود که کاری یا عملی در جایی بدون حضور طرف مقابل انجام شود.خدمات غیر حضوری تلفنیخدماتی که بدون حضور فرد با تماس تلفن انجام می شود و نتیجه نهایی از طریق تلفن به افراد گزارش خواهد شد.خدماتی غیر حضوری آنلاینخدماتی که بدون حضور فرد با ارتباط از طریق اینترنت انجام می شود و نتیجه نهایی برای افراد از طریق اینترنت ارسال می شود.
ادامه خبر ...
> کسب درآمد از سامانه 7030 با خرید شارژ
تاریخ خبر : یکشنبه 22 مهر 1397
بازدید: 613
۷۰ درصد سودها برای شما ۷۰۳۰ سامانه فروش شارژ سیم کارت و بسته های اینترنت و سایر خدمات پرداخت ، ۷۰ درصد سود حاصل از خرید همه ی کسانی را که شما دعوت میکنید ، به شما اختصاص می دهد.
ادامه خبر ...
> جان باختن تعدادی از هموطنانمان را در زلزله اخیر استان های غربی کشور به پیش گاه مردم شریف ایران تسلیت
تاریخ خبر : شنبه 27 آبان 1396
بازدید: 722
جان باختن تعدادی از هموطنانمان را در زلزله اخیر استان های غربی کشور به پیش گاه مردم شریف ایران تسلیت باد
ادامه خبر ...
پشتیبانی از تمامی بانک ها-فایل بوکر

بالا