ایمیل

کلمه عبور

نوع پنل


رمز عبور را فراموش کرده ام

فروش شارژ اینترنتی ایرانسل ,  همراه اول , تالیا , رایتل ...سایت خود را طراحی کنید
طرح سه بعدی اسباب بازی فیگور فضانورد از نوع فلکسی (انعطاف پذیر) یک اسباب بازی زینتی و مفصلی می باشد که بوسیله پرینتر سه بعدی چاپ می شود مواد مصرفی طرح این اسباب بازی PLA می باشد
دسته بندی طرح سه بعدی
بازدید ها 208
فرمت فایل zip
حجم فایل 0 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 1
قیمت: 350,000 تومان
طرح STL سه بعدی فضانورد آماده برای پرینت سه بعدی

فروشنده فایل

کد کاربری 1146
کاربر

طرح STL سه بعدی فضانورد آماده برای پرینت سه بعدی

طرح سه بعدی آدمک فضانورد مدل انعطاف پذیر (فلکسی) آماده پرینت با چاپگرهای سه بعدی در اندازه های مختلف با توجه به حداقل و حداکثر سایز دستگاه پرینتر سه بعدی می باشد.

این طرح بصورت یکدست تمامی اتصالات دست ها و پاها را با بدنه آماده چاپ قرار داده است که کاربر به راحتی می تواند با توجه به تنظیمات در نرم افزار Cura خروجی مطلوب را برای چاپ سه بعدی بگیرد.

فایل طرح سه بعدی از نوع STL می باشد که کاربر باید فایل را به پسوند Gcode تبدیل نماید تا چاپگرهای سه بعدی بتوانند آن را برای پرینت آماده و ارسال کنند.

STL مخفف STereoLithography یک قالب پرونده مختص استریولیتوگرافی و طراحی به کمک رایانه است که توسط 3D Systems ایجاد شده‌است.

STL به عنوان سرواژه چندین عبارت دیگر نیز شناخته می‌شود که همگی بعداً اضافه شده‌اند مانند "Standard Triangle Language" و "Standard Tessellation Language

یک نمونه از ASCII STL تصویر سه بعدی

این فایل توسط بسیاری از دیگر بسته‌های نرم‌افزاری نیز پشتیبانی می‌شود؛ از آن به‌طور گسترده‌ای برای نمونه‌سازی سریع، چاپ سه‌بعدی و ساخت به کمک رایانه استفاده می‌شود.

فایل‌های STL تنها هندسه سطح یک جسم سه بعدی را بدون هیچ گونه نمایندگی از بافت یا سایر مشخصات CAD توصیف می‌کند.

 

خرید فیگور فضانورد طرح فلکسی

فایل های مرتبط ( 0 عدد انتخاب شده )
فایلی پیدا نگردید
سایت خود را طراحی کنید
پشتیبانی از تمامی بانک ها-فایل بوکر

بالا